Platební metody

On-line platby (pro nás zajišťuje Platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s. je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.)

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení on-line. Do rozhraní Platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Po dokončení platby budete přesměrování zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, a tak budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

Dále je možné zboží uhradit na dobírku, dle možností doručovatele. Obykle bývá možnost platbou platební kartou prostřednictvím termínu doručovatele či platbou v hotovosti.

Doprava

Česká republika

U objednávek v celkové výši nad 2 000,- Kč a platbě předem je doprava ZDARMA.

Název dopravce

Cena

Dobírka

Zásilkovna na odběrné místo

69 Kč

29 Kč
Zasilkovna doručení na adresu

99 Kč

29 Kč
 Osobní odběr po domluvě

75 Kč

XX