Určitě přijdete na něco, co bude vyhovovat vašemu stylu.

K jarnímu kabátu

Jarní kabát se hodí jak pro elegantní příležitosti, tak i jako volnočasový svršek. A právě doplňky vám pomáhají vytvořit celkový dojem, který se pro danou příležitost hodí.

Formální varianta:

Volnočasová varianta:

2. vhodná kombinace šátku k oblečení

Džínová bunda je klasika

Pro teplejší dny se vám hodí džínová bunda. A rozhodně nejde o kousek, který se hodí jen k džínům. Naopak velmi dobře vypadá k šatům, se kterými sladíte právě šálu.

3. vhodná kombinace šály k oblečení

Pro volnější, ležérnější vzhled můžete zkusit s šálou sladit crop top. Pokud se necítíte na to vystrčit bříško, vezměte si pod něj tílko a celý outfit doplňte sukní s vyšším pasem.

4. kombinace oblečení k šále a šátku

Stále módní křiváky

Bundy se zipem našitým diagonálně tzv. křiváky jsou stále oblíbené a najdete je snad ve všech jarních kolekcích obchodů. U šátků a šál se můžete držet buď jednotného stylu s bundou, nebo naopak zjemnit outfit pomocí vzorů a barev.

5. vhodná kombinace šátku k oblečení

Nejste-li na takhle tmavé kombinace, pomůže vám právě šála. Využijte její barvu a dotvořte tak celý outfit. Opakujte ji například na kabelce nebo botách.

6. kombinace šátků k oblečení

Oživte sako

Trendem letošního jara jsou květované bundy a saka. Nebojte se pustit uzdu fantazie a kombinovat barvy, které jsou pro jaro typické. Krásně oživíte šedé ulice.

7. vhodná kombinace šátků a oblečení

S šálou skvěle ozvláštníte sako, které je v neutrálních barvách, zvláště v těch tmavých. Chodíte-li v práci elegantně oblečeni, právě šály vám pomohou být každý den jiná. Rozhodně pak vyzkoušejte i různé druhy vázání šál.

8. kombinace oblečení k šále

Šál a šátků se tedy rozhodně nebojte, výběr je široký a je jednoduché najít takovou, která vyhovuje vašemu stylu. Za pár korun tak skvěle oživíte každý outfit.